Sztuczny śnieg
Magiczny śnieg powstał po wymieszaniu przez dzieci mąki ziemniaczanej i pianki do golenia. Zabawa śnieżną masą rozwija umiejętności manualne i usprawnia małą motorykę a przede wszystkim ciekawą zabawę.
Magiczny śnieg powstał po wymieszaniu przez dzieci mąki ziemniaczanej i pianki do golenia. Zabawa śnieżną masą rozwija umiejętności manualne i usprawnia małą motorykę a przede wszystkim ciekawą zabawę.
Praca plastyczna przedstawiająca okno z zimowym widokiem. Praca ma na celu rozwijanie inwencji twórczej i doskonalenie sprawności plastycznych. Pracę można podziwiać na wystawie w szatni żłobkowej.
Ćwiczenia i zabawy oddechowe z wykorzystaniem rurek do napojów, stanowią ważny element w terapii logopedycznej dziecka. Zabawa polegała na dmuchaniu w pływające na powierzchni wody papierowe łódki.
Kreatywne zabawy z folią aluminiową, które rozwijają dziecięcą kreatywność, zmysł dotyku, a także ciekawe i poznawcze zajęcia.
Praca plastyczna- wokoło sypie śnieg, a ptaszki siedzą na gałązce. Taka praca rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, możliwość wyładowania emocji i to dzięki sztuce.
Uczniowie lubańskiej „Jedynki”, ucząc się, zdobywając wiedzę ponadprogramową, realizując swoje pasje, a przy tym osiągając wysokie wyniki, w pełni przyczynili się do osiągnięcia sukcesów w wielu prestiżowych konkursach.
Mijające półrocze roku szkolnego 2021/2022 było wyjątkowe. Uczniowie lubańskiej „Jedynki” odnieśli wiele sukcesów sportowych, a wysokie noty w tak ważnych rozgrywkach sportowych cieszą całą społeczność szkolną.
Koniec półrocza sportowcy lubańskiej „Jedynki” zakończyli kolejnym sukcesem. Zwycięstwo naszych ósmoklasistów cieszy tym bardziej, że zawodnicy, których pokonali to najlepsze drużyny regionu – mistrzowie eliminacji poszczególnych powiatów: Jelenia Góra, Kamienna Góra, Zgorzelec oraz Mirsk.
Karnawał to czas pełen radości, zabaw, a najbardziej oczekiwanym dniem jest BAL KARNAWAŁOWY.
Dnia 17 i 18 stycznia uczniowie klas VII i VIII mogli uczestniczyć w niezwykłej lekcji zorganizowanej przez Akademię Mocy działającej przy Polskiej Sieci Elektroenergetycznej. Zajęcia dotyczyły odkrywania tajemnic prądu.